fbpx

Power MEZO

Power MEZO to podwójna moc połączonych zabiegów mezoterapii oraz peelingu PQ AGE, które razem pozwalają osiągnąć spektakularny efekt rozświetlenia skóry, odżywienia i poprawy jędrności.

PQ AGE to innowacyjny peeling ujędrniająco-liftingujący, który działa w najgłębszych warstwach skóry właściwej, nie uszkadzając naskórka.

Power MEZO to podwójna moc połączonych zabiegów mezoterapii oraz peelingu PQ AGE, które razem pozwalają osiągnąć spektakularny efekt rozświetlenia skóry, odżywienia i poprawy jędrności.

PQ AGE to innowacyjny peeling ujędrniająco-liftingujący, który działa w najgłębszych warstwach skóry właściwej, nie uszkadzając naskórka.

Dobierz zabieg
do Twojego typu urody

Bezpłatna konsultacja
z lekarzem medycyny!

peeling PQ AGE + mezoterapia mikroigłowa 700 zł
peeling PQ AGE + Princess Rich 850 zł

Masz wątpliwości? Nasi eksperci zapraszają do kontaktu!

+48 669 140 441

Wykonaj zabieg teraz,
sfinansuj go później.

Z Mediratami skorzystasz z naszych zabiegów bez angażowania środków własnych.

często zadawane pytania

Czy zabieg może być wykonywany latem?


PQ AGE to peeling działający w głębokich warstwach skóry właściwej, nie uszkadzając naskórka. Dzięki temu można wykonywać go cały rok, skutecznie rewitalizując i wygładzając skórę. Po zabiegu Power MEZO należy stosować kremy z wysokimi filtrami ochronnymi, najlepiej SPF 50.

Mam na skórze mnóstwo przebarwień posłonecznych i potrądzikowych, w niektórych miejscach także blizny. Czy mogę je w jakiś sposób usunąć?


Zabieg Power MEZO jest doskonałą metodą radzenia sobie z powyższymi problemami. Kwas kojowy zawarty w peelingu PQ AGE doskonale redukuje przebarwienia, a mezoterapia mikroigłowa przy użyciu urządzenia Derm-pen dodatkowo spłyca blizny potrądzikowe.

Czy muszę odpowiednio przygotować się do zabiegu?


Na tydzień przed peelingiem nie należy stosować depilacji, elektrolizy, woskowania, ścierających gąbek, dermabrazji i preparatów drażniących skórę, mężczyźni nie powinni się golić w dniu zabiegu. Przed zabiegiem należy zgłosić lekarzowi przyjmowane leki, w przypadku doustnej izotretynoiny (np. Izotek) zabieg może zostać wykonany po minimum 3 miesiącach od zakończenia terapii.

Nasze priorytety to Twoje bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość zabiegów.

na czym polega
zabieg

Powierzchnia skóry, która ma być poddana zabiegowi peelingu, zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie nakładany jest preparat na wybrany obszar skóry i wmasowywany ruchami liftingującymi. Po jego całkowitym wchłonięciu skóra jest zmywana płatkiem kosmetycznym nasączonym wodą. W zależności od stanu skóry aplikację preparatu należy powtórzyć kilka razy, aż do osiągnięcia widocznego efektu ujędrnienia skóry.

W kolejnym etapie zabiegu wykonana zostaje rewitalizacja skóry przy pomocy preparatu Princess Rich lub mezoterapia mikroigłowa (wykonywana urządzeniem Derm-pen, z zastosowaniem wybranego koktajlu do mezoterapii).

Po zabiegu rewitalizacji na skórę Pacjenta nakładana jest maska algowa.

Dodatkowe informacje o zabiegu

Wskazania i przeciwwskazania

Czas trwania zabiegu

Około 90 minut.

Czas utrzymywania się efektów

Około roku.

Znieczulenie

Krem znieczulający z lidokainą.

Sugerowana ilość zabiegów

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszym razie; zaleca się jednak kurację złożoną z 3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni.

Wskazania

Zabieg polecany jest osobom, które pragną:

 • intensywnie nawilżyć i odżywić skórę,
 • poprawić jędrność i koloryt skóry,
 • opóźnić procesy starzenia,
 • zredukować widoczność drobnych zmarszczek,
 • oczyścić skórę z zaskórników i przebarwień.

Przeciwwskazania

Zabieg jest przeciwwskazany u osób:

 • w ciąży i w okresie karmienia piersią,
 • z miejscowymi infekcjami skórnymi,
 • z czynną opryszczką,
 • z podrażnieniami i uszkodzeniami skóry,
 • uczulonych na preparaty wykorzystywane podczas zabiegu,
 • zażywających środki przeciwkrzepliwe/przeciwzakrzepowe, zażywających izotretynoinę.